Blog Opublikowane przez

Destiny – drugi etap bety też dla Xboxa

Destiny_Beta_logo

Beta testy Destiny powracają szybciej niż pierwotnie planowało to Bungie, wszytko przez wcześniejsze zakończenie konserwacji serwerów testowych. Destiny zadebiutuje tym razem także na konsolach ze stajni Microsoftu – Xbox One i Xbox 360, jednakże z małymi wyjątkami. Posiadacze Xboxów 360 w wersji Arcade Console i 4GB Console oraz PS3 12Gb nie będą mogli cieszyć się dostępem ze względu na brak wymaganego miejsca na dysku. Instalacja Destiny w wersji beta jest dwuetapowa – najpierw gracze dostaną installer który pobierze resztę wymaganych plików.

Beta Destiny dostępna jest dla osób, które zakupiły grę w preorderze i pozwala zagrać w kilka początkowych misji kampanii w trybie solo lub z przyjaciółmi. Dostępny będzie także mały wycinek trybu współzawodnictwa (The Crucible). Bungie zapowiedział także kilka niespodzianek w drugiej połowie beta testów, które trwać będą do 28 lipca.

Rothgnaar

Swoją przygodę z grami zaczął dawno temu, w erze maszyn 8miobitowych. Do dzisiaj próbuje pakować kasety z grami dla Atari 65XE do napędu Blu-ray swojego PC. Słynie z ataków ślepej furii, których ofiarami najczęściej zostają klawiatury, myszy komputerowe, napędy CD-ROM oraz monitory.

Latest posts by Rothgnaar (see all)