Teksty Opublikowane przez

Destiny Ghost Edition

Po krótkiej przygodzie z wersją alfa i trochę dłuższym kontakcie z betą Destiny było dla mnie jasne, że Bungie znów dało radę zmontować naprawdę dobra grę. Na początku trochę brakowało mi zbroi Spartana ale po parudziesięciu minutach dałem się wciągnąć w klimat nowego świata stworzonego przez ojców Master Chiefa. W połowie zabawy z betą wiedziałem już, że zamówię Destiny w przedsprzedaży i właśnie wtedy, popisując się doskonałym wyczuciem, Activision zaprezentowało wersje kolekcjonerskie gry, a wśród nich najbardziej rozbudowany wariant – Ghost Edition.

W mojej kolekcji zabawek wyjątkowe miejsce zajmuje wersja legendarna Halo Reach, której projekt i wykonanie to mistrzostwo świata:

d_ge_1 d_ge_2

W związku z powyższym nie miałem żadnych obaw o jakość przygotowanych przez Bungie zestawów i po naprawdę krótkim namyśle zdecydowałem się zamówić właśnie wspomnianą wcześniej Ghost Edition. Sklep gram.pl jak zwykle stanął na wysokości zadania i paczka dotarła do mnie w dniu premiery czyli dzisiaj!

Zestaw Ghost Edition przygotowany jest świetnie. Już samo pudło robi bardzo pozytywne wrażenie a po jego rozpakowaniu na parszywym pysku każdego nerda zagości potężny banan.

d_ge_3 d_ge_4

Już na starcie wita nas największy bajer tego kompletu czyli błyskający diodami i gadający głosem Petera Dinklage’a „Duch” – mały robot asystujący graczowi w trakcie gry.

d_ge_6 d_ge_5

W następnej kolejności pojawią się metalowe opakowanie z grą, książeczka załadowana w twardą okładkę i niewielka koperta.

d_ge_7 d_ge_8

Książeczka to bardzo fajnie zrealizowany artbook, któremu towarzyszą widokówki z kilku miejsc zlokalizowanych w świecie gry, mapa wydrukowana na wysokiej jakości papierze i list kierowany do gracza.

d_ge_9 d_ge_10

d_ge_12 d_ge_13

Koperta natomiast skrywa zestaw stylizowany na pamiątki rosyjskiego żołnierza lub naukowca zajmującego się eksploracją naszej galaktyki w czasach poprzedzających upadek ludzkości. Jest tam naszywka z wizerunkiem wahadłowca, jest nalepka z logo rosyjskiej agencji kosmicznej, są dwa dziwne półprzezroczyste zdjęcia Travelera oraz fotka astronauty.

d_ge_11

Ghost Edition nie zrobiła na mnie tak dużego wrażenia jak „wersja legendarna” Halo Reach ale wynika to pewnie z tego, że tym razem byłem po prostu przygotowany na jakość wykonania i pomysłowość ekipy Bungie. Nie znaczy to jednak, że jestem rozczarowany – wręcz przeciwnie. GE to świetny zestaw, który stanowi piękne wprowadzenie do klimatu świata przedstawionego w nowej produkcji twórców Halo.

Jestem pewny, że to nie jest ostania edycja specjalna wydanego przez Bungie tytułu jaka wyląduje w moich spoconych łapskach.

Na koniec mały smaczek – dwa dodatkowe zdjęcia i filmik z głównym bohaterem paczki.

d_ge_14 d_ge_15

RashbaNor

Założyciel ^E^ i jednocześnie obleśny gadżetofil. Weteran grania z prawie trzydziestoletnim doświadczeniem. Stuprocentowy nerdziuch i totalny geek. Kompletnie uzależniony od komputera oraz konsol.

Latest posts by RashbaNor (see all)