Blog Opublikowane przez

Hellraid

Film w którym chłopaki z Techlandu po raz pierwszy pokazują i omawiają Hellraid – najnowszego hack&slasha z elementami RPG, nad którym pracują.

Akcja Hellraid rozgrywa się w świecie fantasy, który w wyniku drobnej pomyłki pewnego maga opanowują demony. Zadaniem gracza (samemu lub maksymalnie z trojką innych graczy w trybie multiplayer) jest, a jakżeby inaczej, wyrżniecie całej masy mniejszych i większych przeciwników, a wszystko po to, żeby świat znów był piękny i wspaniały. W grze znajdziemy cały arsenał różnorakiej broni, a dla miłośników magii nie zabraknie efektownych czarów, cokolwiek byle tylko wysłać przeciwnika do innego wymiaru. Żeby nie nie było zbyt nudno autorzy wzbogacili grę o elementy RPG w postaci rozwoju postaci z dość bogatym wachlarzem umiejętności do wyboru, więc każda z rozwijanych postaci może oferować inną, unikalną rozgrywkę (w Hellraid nie ma jako takich klas postaci).

Hellraid ukazać się ma na PC, PS4 i Xbox One, data premiery przewidziana jest na pierwszy kwartał przyszłego roku.

Rothgnaar

Swoją przygodę z grami zaczął dawno temu, w erze maszyn 8miobitowych. Do dzisiaj próbuje pakować kasety z grami dla Atari 65XE do napędu Blu-ray swojego PC. Słynie z ataków ślepej furii, których ofiarami najczęściej zostają klawiatury, myszy komputerowe, napędy CD-ROM oraz monitory.

Latest posts by Rothgnaar (see all)