Blog Opublikowane przez

Destiny – plany wydawnicze

Destiny_plan_wydawniczy

Na twitterowej stronie @FWCReddit pojawił się ciekawy screen prezentujący, prawdopodobnie, plany wydawnicze związane z Destiny. Nie są to informacje oficjalne, jedynie wyciek (wg. niektórych celowy), jednakże biorąc pod uwagę dotychczasowe zapowiedzi, można przyjąć, że nie jest to tylko kaczka dziennikarska.

Zgodnie ze screenem, oprócz zapowiedzianego już na marzec dodatku House of Wolves, czeka nas jedno duże rozszerzenie Comet: Plaque of Darkness, przewidziane na wrzesień tego roku i wnoszące nową lokacje – Hive Ship, 12 misji fabularnych, 4 strike’i, 1 Raid, 6 nowych map PvP oraz nowe podklasy i dwa nowe rodzaje broni.

Ponadto spodziewać się możemy 2 mniejszych rozszerzeń – Vex (?) i Forge of Gods, o których wiadomo tylko tyle, że rozmiarem podobne będą prawdopodobnie do Dark Below czy House of Wolves, jednakże z zaprezentowanego screenu trudno jest odczytać cokolwiek więcej.

Wygląda na to, że wszystko to pokrywa się z wcześniejszymi zapowiedziami Bungie oraz pierwotnym kontraktem zawartym między Bungie i Activision,  mówiącymi o 4 dużych rozszerzeniach (swoją drogą ciekawe jak zostaną one wycenione) oraz serii mniejszych DLC.

 

Rothgnaar

Swoją przygodę z grami zaczął dawno temu, w erze maszyn 8miobitowych. Do dzisiaj próbuje pakować kasety z grami dla Atari 65XE do napędu Blu-ray swojego PC. Słynie z ataków ślepej furii, których ofiarami najczęściej zostają klawiatury, myszy komputerowe, napędy CD-ROM oraz monitory.

Latest posts by Rothgnaar (see all)