Blog Opublikowane przez

Microsoft walczy!

Trzeba przyznać, że ekipa z Redmond przez ostatni rok włożyła masę wysiłku w naprawianie nadszarpniętego wizerunku konsoli Xbox One. Wydawane co miesiąc aktualizacje systemu znacznie poprawiły działanie i obsługę konsoli. Wczoraj Phil Spencer przedstawił informację, że Xbox One będzie obsługiwał gry z Xbox’a 360. Testy nowej usługi zaczną się już w tym miesiącu w ramach Xbox One Preview a dla wszystkich będzie ona dostępna jesienią tego roku. Muszę przyznać, że jest to świetna zagrywka i podejrzewam, że wielu właścicieli Klocka poprzedniej generacji jest teraz bardzo zadowolonych. XB1 dostanie też nową odsłonę dashboardu, który będzie dużo czytelniejszy i ma działać o wiele sprawniej niż to z czego korzystamy dzisiaj. Jedną z ważniejszych funkcji tego uaktualnienia będzie możliwość strumieniowania gier z konsoli na komputer z systemem Windows 10.

Kolejnym sympatycznym gestem jest wydanie zaawansowanego kontrolera dla XB1. Sprzęt dedykowany jest, przede wszystkim, dla bardziej zaawansowanych graczy i wygląda całkiem imponująco:

RashbaNor

Założyciel ^E^ i jednocześnie obleśny gadżetofil. Weteran grania z prawie trzydziestoletnim doświadczeniem. Stuprocentowy nerdziuch i totalny geek. Kompletnie uzależniony od komputera oraz konsol.

Latest posts by RashbaNor (see all)