Blog Opublikowane przez

Destiny: The Taken King – 10 dni za nami

Zapewne Ci zainteresowani świetnie o tym wiedzą, ale już ponad tydzień minął od premiery The Taken King (dalej TTK) – najnowszego dodatku do Destiny. Spędziłem niezliczone godziny (ponad 120) na sprawdzaniu co Bungie dla mnie przygotowało. Niestety nadal nie widziałem wszystkiego! Nie udało mi się ukończyć Raidu, nie zebrałem całego nowego sprzętu i zdecydowanie nie mam maksymalnego poziomu światła… Jednak teraz siedząc przed monitorem i zastanawiając się nad czasem, który TTK mi zabrał muszę przyznać, że już jestem zadowolony. No, a tyle jeszcze zostało do odkrycia.

Tu dla przypomnienia Launch Gameplay Trailer


Dodatkowo wrażenie robić mogą liczby jakie towarzyszyły premierze TTK i odsłonie nowego Raidu King’s Fall, który został odblokowany 18.09 czyli 3 dni po premierze. Na popularnym serwisie do streamowania gier – Twitch.tv – Destiny wskoczyło na pierwsze miejsce, wyprzedzając popularnego LoL’a i CS’a, które osiągają wyniki na poziomie 150 tysięcy widzów! Przeciętnie Destiny znajduje się w pierwszej dziesiątce z trochę ponad 10.000 osób, co też jest wielkim sukcesem, ponieważ jest to najchętniej streamowana i oglądana gra konsolowa.

Jak wygląda sam Raid można zobaczyć na wielu kanałach YouTube. Ten tutaj jest rozgrywką streamera o nicku ProfessorBroman, który ze swoją ekipą ukończył to wyzwanie jako pierwszy na świecie.

Do Raidu w dniu jego premiery podeszło 777.270 osób, a ukończyło 37.591! Przed „resetem” prób było już niemal milion, a 88.733 Strażników ukończyło wyzwanie.

RashbaNor

Założyciel ^E^ i jednocześnie obleśny gadżetofil. Weteran grania z prawie trzydziestoletnim doświadczeniem. Stuprocentowy nerdziuch i totalny geek. Kompletnie uzależniony od komputera oraz konsol.

Latest posts by RashbaNor (see all)