O nas

onas_logo_LEgregorikoi” to nazwa wykombinowana przez Kadrinaziego. Słowo w języku greckim oznacza „czuwający” i tak właśnie zostały określone upadłe anioły w „Drugiej Księdze Henocha”. Pierwszy raz wykorzystaliśmy tą nazwę w 2001 roku przy tworzeniu plutonu na potrzeby gry Operation Flashpoint. Można więc przyjąć, że ^E^ istnieje już grubo ponad 10 lat. Od czasów Flashpointa dwuosobowy, dziwacznie nazwany oddział ewoluował do sporej ekipy dobrych kumpli, którzy od lat katują razem gry sieciowe.

Jesteśmy oczywiście niedojrzałymi, nieodpowiedzialnymi, już lekko podstarzałymi chłopami, którzy zamiast zajmować się czymś poważnym i konstruktywnym wolą bawić się jak dzieci. Oprócz tego zdarza się nam dłubać w nosie i dotykać myszki brudnymi łapami.

Trzon zespołu Egregorikoi prezentuje się następująco:

RashbaNor

awatar_RashbaNorZałożyciel ^E^ i jednocześnie nieznoszący sprzeciwu dyktator. Weteran grania z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. Mówi o sobie „przyjacielski, o gołębim sercu”. Inni określają go po prostu jako „skurwiela”. Podejrzewany o stosowanie niedozwolonego dopingu w trakcie gry, nigdy jednak nie został na tym przyłapany. Niektórzy jako dowód jego nieuczciwości wskazują plecak, z którym nigdy się nie rozstaje – pełen opakowań tussipectu i lekarstw dla astmatyków. Uzależniony od komputera i gadżetów technologicznych, słynie z wciągania do nosa drobinek krzemu oraz podejmowania prób wszczepienia sobie portu RJ45. Głęboko wierzy w swoją nieomylność a redaktorzy encyklopedii Britannica długo zastanawiali się czy nie umieścić jego zdjęcia przy haśle „pyszałek”. Nadużywa żelu do włosów oraz regularnie przeżywa gwałtowne i przewlekłe ataki narcyzmu. Wszechstronnie uzdolniony lecz cierpi na zaawansowaną prokrastynację, która utrudnia mu zrealizowanie opracowanego już w dzieciństwie planu zawładnięcia światem.

PSN ID: RashbaNor     XBL GamerTag: RashbaNor     Steam: RashbaNor     Origin: RashbaNor     GG: 1802020

Rothgnaar

awatar_RothgnaarPodobnie jak RashbaNor swoją przygodę z grami zaczął dawno temu, w erze maszyn 8miobitowych. Do dzisiaj próbuje pakować kasety z grami dla Atari 65XE do napędu Blu-ray swojego PC co czasem przynosi zaskakujący efekt, na przykład uruchomienia River Raid w rozdzielczości fullHD i z dźwiękiem 5.1. Słynie z ataków ślepej furii, których ofiarami najczęściej zostają klawiatury, myszy komputerowe, napędy CD-ROM oraz monitory. W jego ocenie każdy przeciwnik, z którym przegrywa jest wyposażony w aimbota i używa wallhacka. Wielokrotny tryumfator Międzynarodowych Mistrzostw Narzekania i posiadacz rekordu największej ilości narzekań na minutę. Niezrealizowany talent koszykarski, mimo imponującego wzrostu kompletny brak umiejętności skakania oraz znajomości zasad gry wykluczyły go z rywalizacji o wysokie miejsce w drafcie NBA. Dwukrotnie nieskutecznie próbował samemu podbić Wielką Brytanię a dzisiaj odgraża się, że „do trzech razy sztuka”.

PSN ID: Rothgnaar     XBL GamerTag: RothgnaarPL     Steam: Rothgnaar     Origin: Rothgnaar     GG: 4487386

Josiv

awatar_JosivWybitny i namiętny cyklista. Posiadacz 365 rowerów – każdy na inny dzień roku. W wieku dwóch lat opanował podstawy elektroniki, w wieku czterech lat zbudował swoją pierwszą bombę wodorową. W wieku sześciu lat wyjechał na krótko na Bliski Wschód. Nie wiadomo czym się tam zajmował ani gdzie dokładnie przebywał ale wiele wskazuje na to, że iracki atak na USS Stark, który miał miejsce właśnie w tamtym okresie nie może być zwykłym zbiegiem okoliczności. W jego pobliżu żaden sprzęt elektroniczny nie jest bezpieczny – próbuje rozmontować i hakować wszystko. Pierwszą jego ofiarą padł zegarek z kalkulatorem, który otrzymał na komunię i przerobił na iPoda z ekranem dotykowym. Jako wielki miłośnik lotnictwa ubolewa nad faktem, że otrzymał zakaz wstępu na wszystkie europejskie lotniska tylko za wielokrotnie podejmowane próby kradzieży samolotów. W światku symulatorów lotniczych słynie ze strzelania nawet do swoich skrzydłowych. Nie używa klawiatury i myszy, zamiast tego korzystając z portu USB podłącza siebie samego bezpośrednio do komputera.

XBL GamerTag: KG200Josiv     Steam: Josiv     Origin: Josiv

Badej

awatar_BadejW kręgach kulinarnych znany pod pseudonimami Befsztyk, Głęboka Brytfanna oraz Doktor Byczy Bidon. Wsławił się umiejętnością szybkiego połykania ogórków w poprzek. Najbliżsi wiedzą, że musi być ciągle dokarmiany ponieważ w jego przypadku skala agresji jest wprost proporcjonalna do poziomu odczuwanego głodu. Jest drugim po Vanilla Ice białym murzynem. Gra głównie w tytuły FPS ponieważ zrozumienie zasad rządzących innymi gatunkami gier sprawia mu spore problemy. Wielki fan motoryzacji i samochodów marki Honda. Podobno do praktycznej części egzaminu na prawo jazdy podchodził parędziesiąt razy zanim pojął, że drążek zmiany biegów jest czymś więcej niż tylko estetycznym dodatkiem do dźwigni hamulca ręcznego. Jako pierwszy i na razie jedyny człowiek wygrał zawody driftingowe na kolarzówce marki Romet. Prawdopodobnie regularnie wcina tabletki prozacu co czyni z niego niepoprawnego optymistę, który nawet w obliczu nieuchronnej tragedii uważa, że „wszystko będzie dobrze”.

PSN ID: Badej_3000     Steam: Badej     Origin: Badej     GG: 7536009

Luksus

awatar_LuksusEfekt szalonych eksperymentów genetycznych, pół-człowiek pół-kura. Nietrudno się domyślić, że pała wielką nienawiścią do rosołu oraz restauracji KFC. Wielki miłośnik horrorów oraz filmów klasy B. W wolnym czasie zajmuje się kręceniem własnych produkcji, do których pisze scenariusze a potem je reżyseruje. Występuje również we wszystkich pierwszo i drugoplanowych rolach a także statystuje. Oprócz tego jest operatorem „kamery” czyli telefonu komórkowego wyposażonego w aparat 2 megapiksele. Oczywiście, na koniec jest także jedynym widzem. Daje sobie trzy lata na zdobycie Oskara i często mówi, że „Akademia Filmowa nie będzie miała wyboru”. Zapalony eksplorator i poszukiwacz przygód. Żyje w przeświadczeniu, że oprócz sławy filmowca jest mu również pisane odnalezienie Bursztynowej Komnaty. Podejrzewany o kontakty z szarą eminencją środowiska przemytników nielegalnych zegarków kieszonkowych – wielebnym Wielkim Dżi, znajduje się pod ciągłą obserwacją policji.

Kadrinazi

awatar_KadrinaziDrugi z założycieli Egregorikoi. Jako najwyższy obecnie żyjący krasnolud osiągnął zawrotny wzrost 137 cm. Jednocześnie ograniczył swoją wagę do godnych podziwu 152 kg dzięki czemu wśród swoich znany jest jako Kadrinazi Mizerniaczek. Będąc głównym historykiem twierdzy Karaz-a-Karak z okazji wydania swojej dziesięciotysięcznej księgi otrzymał wieczne pióro wykonane z gromrilu. Przez długi czas, pod przykrywką badania historii Izraela, szkolił operatorów Sayeret Matkal w posługiwaniu się toporami i młotami bojowymi. Dał się poznać jako wybitny znawca tematyki wojen europejskich z okresu XVI – XVIII wieku. Niewielu jednak wie, że od lat stara się zbudować wehikuł czasu, który pozwoli mu zaprzyjaźnić się z Napoleonem Bonaparte oraz wpłynąć na historię Rzeczypospolitej w sposób umożliwiający Polakom zawładnięcie całą Europą i Azją. W przerwach od badań czasoprzestrzeni i pisania książek Kadrinazi zajmuje się podbijaniem Szkocji, której obszar uważa za własność potomków króla Białobrodego.

Yagenatep

awatar_YagenatepDołączył do Egregorikoi krótko po opuszczeniu więzienia. Laureat nagrody Alkoholika Dekady i narkoman hobbysta. Nawet Keith Richards, po trzech dniach wspólnego melanżu, stwierdził, że “Yagen przegina pałę z używkami”. W oparach wódki i skrętów zdarza mu się mylić innych z grubymi homoseksualistami, do których nosi skrywaną urazę od czasów liceum. Wielokrotnie aresztowany za organizowanie nielegalnych walk krewetek, które hoduje i szkoli w domowych akwariach. Podejrzewany o kradzież kilku czołgów z muzeów zlokalizowanych w różnych regionach świata, trzyma swoją kolekcję pojazdów militarnych w melinie gdzieś pod Bydzią. Często urządza zabawę określaną przez siebie jako “WoT na żywo i w plenerze”, w trakcie której terroryzuje mieszkańców podbydgoskich miejscowości. Potrafi prowadzić czołg z zamkniętymi oczami kierując wyłącznie palcami stóp. Wybitny taktyk i strateg, lubi jednak od czasu do czasu stosować rozwiązania czysto siłowe.

Steam: Yagenatep

Kaktus

awatar_KaktusUtrzymuje, że naprawdę był w Tristram i walczył z Diablo. Często opowiada, że w domu ma Kostkę Horadrimów, skarpety Baala oraz majtki Króla Lisz. Podaje Stormwind City w Azeroth jako miejsce swojego zamieszkania. Obrzydliwie bogaty słynie z kupowania całych miast tylko po to żeby zmienić ich nazwy na Orgrimmar, Ironforge, Darnassus lub Exodar. Klucz do bety Diablo III otrzymał w ramach okupu za porwane przez niego dziecko jednego z pracowników firmy Blizzard. Znany z organizowania imprez dla geeków i nerdów, na których towarzystwo żłopiące rozpuszczoną pastę termoprzewodzącą oraz jarające skręty z taśmy do streamerów zabawia się nagrywając na czas płyty DVD lub mnożąc w pamięci gigantyczne macierze. Jest twórcą i jedynym użytkownikiem śmiercionośnego systemu P.E.C.H. którego tajemnicę próbują zgłębić agenci wywiadów największych mocarstw. Skonstruował również zagadkową broń MegaPing, której zasada działania nie jest znana ale wiadomo że przy jej pomocy można wyłączyć Internet.